АЗИМУТ ЗАПРОШУЄ НА СКЕЛІ Спорт

ВІДБУЛИСЯ  ЗМАГАННЯ ЗІ СКЕЛЕЛАЗІННЯ

«ПАМ’ЯТІ В. КРАТА»

Скелелази «Азимуту», при сприянні управляння молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради, 12 – 13 травня  провели відкриті міські змагання зі скелелазіння «Пам’яті В. Крата».

Представники 8-ми міст України змагалися на скельних маршрутах різних категорій складності на просторах Бузького Гарду в околицях Южноукраїнська.  Змагання пройшли успішно для команди нашого міста.

У програмі «Швидкість» наймолодший учасник Кирило Андронатій та вже досвідчений Станіслав Горшков посіли перші місця, а  Ярослав Пономаренко та Алла Євко – другі місця.

В дорослій категорії Олег Пенюга зайняв перше місце, Владислав Рейка – друге, Олександр Рибец  – на третьому місці.

Серед жінок перше місце виборола Катерина Буд – Гусаїм, на другому – Яна Кривошея, третє місце завоювала Інна Григоращенко (м. Одеса).

В програмі «Важкість» юнаки спортивної школи № 12 міста Одеси розділили перше місце на двох. Серед жінок представниці м. Києва посіли перше та друге місця.

У підсумку команда скелелазів Южноукраїнська  виборола кубок «Пам’яті В. Крата».

Організатори  змагань висловлюють подяку всім учасникам змагань.