Новий рекорд трека Марка Левішина

11 вересня 2016 року у Вознесенську

відбувся вже п’ятий поспіль Кубок ветеранів

Родзинкою цьогорічного турніру було те, що одночасно відбувся і Кубок Вознесенська для діючих спортсменів, котрі двічі стартували по 2 заїзди між ветеранськими перегонами, а потім провели фінальний заїзд.

На запрошення міської влади міста Вознесенськ, Вознесенського міського голови Віталія Лукова, котрий є палким шанувальником спідвею та робить багато для його відродження, підтримки і розвитку, відгукнулися молоді гонщики з Червонограду (Віталій Коваль та Андрій Розалюк) і Рівного (Марко Левішин, Денис Присяжнюк), а також більш досвідчені рівняни, котрі вже мають у своєму активі виступи у польській лізі та чемпіонатах світу і Європи – Віталій Лисак, Станіслав Огородник і Максим Росощук. Стартував у Кубку Вознесенська і юний вихованець вознесенського спідвею Олександр Андрейченко, для якого вдвічі відповідальним був дебют у змаганнях з діючими спортсменами, адже на домашньому треку завжди виступати і легко, і водночас важко.

spidveu-2

Участь молодих рівнян – Марка Левішина та Дениса Присяжнюка, які є вихованцями дитячої секції спідвею Рівненської обласної організації ТСО України, також була дебютною у Вознесенську і відбулася завдяки підтримці незмінного керівника цієї секції, начальника Рівненського обласного СТК Миколи Йосиповича Косінського. Упродовж 5 років працює ця секція і Марко Левішин є одним із двох хлопчаків, хто вперше прийшов до неї з моменту створення та продовжує вдосконалювати свою майстерність. Цього талановитого хлопчину вже добре знають у Рівному, Червонограді, у Болгарії, Словаччині та Румунії, де він встиг виступити за останні два роки та показати, що спідвей у Рівному та Україні живе.

31 серпня 2016 року йому виповнилося 16 років, і вознесенці мали нагоду побачити його майстерність 11 вересня. Марко вдало виступав у Кубку Вознесенська, виграв 2 заїзди та у фіналі фінішував другим. Але молодий гонщик вписав своє ім’я в історію вознесенського спідвею, адже у 13-му заїзді (це був 4-й заїзд Кубка Вознесенська) він встановив новий рекорд вознесенського мототрека – 1 хв. 06.8 сек. або 66.8 сек. Попереднє досягнення Кирила Цуканова – 67.0 сек., покращене на 0.2 сек. З чим і вітаємо Марка Левішина!

Також необхідно висловити подяку вихованцю вознесенського спідвею, триразовому чемпіону СРСР у складі рівненського “Сигналу” 1985-1987 рр., триразовому чемпіону України серед юніорів в особистому заліку 1977-1979 рр., головному судді змагань, Анатолію Павловичу Жабчику, котрий регулярно підтримує проведення гонок Кубку ветеранів у своєму рідному місті та робить добру та необхідну справу для вдячних земляків і уболівальників “чорного” спорту.

Не можна не згадати і Громадську організацію “Вознесенський міський клуб любителів спідвею “Віраж-Юг”, котра створена понад 3 роки тому назад і проводить велику роботу по підтримці спідвею у рідному місті.

У Кубку ветеранів переможцями стали Володимир Колодій-молодший (Рівне), котрий виграв свої 3 заїзди, у заключному заїзді основної серії не стартував та був першим у фіналі серед спорстменів віком до 55 років.

На радість вознесенських уболівальників спідвею переможцем у категорії спортсменів старше 55 років перемогу здобув Сергій Бєлокуров, підтвердивши минулорічний успіх!

Вітаємо переможців та призерів! 

Інф.: офіційний сайт Вознесенська

Show Buttons
Hide Buttons