21 травня – День Південного Бугу.

Активісти  кличуть на акцію на захист річки

21 травня, в неділю, з 11.00 до 14.00, в Миколаєві, на вул. Соборній (Каштановий сквер) відбудеться інформаційна акція «Врятуй річку Південний Буг».

21 травня — День Південного Бугу. Річки,яку оспівували українські поети, на берегах якої боролися за свої права українські козаки, яка є важливим природним комплексом, що регулює водний режим прилеглого регіону, виконує значні водоохоронні, санітарно-гігієнічні, оздоровчі, рекреаційні функції. Річка, яку зараз багато небайдужих українців намагаються захистити від загарбницьких дій енергетиків, а саме — проекту минулого тисячоліття, який був заборонений ще в радянські часи, але продовжує реалізовуватися сьогодні —добудови Ташлицької ГАЕС, один з етапів — підняття рівня Олександрівського водосховища до відмітки 20,7м.

В День Південного Бугу ми проведемо інформаційну акцію по рятуванню річки, в рамках якої:

— роздаватимемо листівки з інформацією про існуючу загрозу;

— збиратимемо підписи до Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості реалізації проекту;

— слухатимемо українські пісні.

Всіх небайдужих запрошуємо підтримати ідею, взяти участь в заході. Лише всім разом можна завадити реалізації цього проекту.

Також кожен охочий може підписати звернення в інший час (вул. Соборна, магазин «Тандем», 2 поверх, напроти ТЦ «Нікольський посад», з 10.00 до 19.00).

Долучитися до порятунку річки Південний Буг, НПП «Бузький Гард» та археологічного комплексу «Історичний ландшафт центр Буго-Гардівської паланки Війська Запорізького» може кожен українець з інших областей, написавши Звернення до Прем’єр-міністра України та Міністра екології та природних ресурсів України.

Інна Тимченко, http://www.nikpravda.com.ua

Show Buttons
Hide Buttons