25 років Незалежності України.

Чи в кожного в серці це свято?

Южноукраиїнськ, 24 серпня. Наш 25 рік НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Чомусь пригадались події дворічної давності. Тоді у місті енергетиків більшість жителів вбралися в одяг національної символіки, всі раділи, що вдалось  побороти минулий злочинний режим і стати на дорогу системного розвитку й  подолання важкого шляху до Європи. Радість і посмішки на обличчях  южноукраїнців і національні прапори на фасадах підприємств, установ, закладів і  господарств приватних підприємців вселяли надію на швидкий мир на сході України, на повернення в батьківські тенета окупованих територій Донбасу й Криму, подальший розвиток справді НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ.

На жаль, сьогодні, в день 25 річниці Незалежності України, нічого подібного в місті виявити не вдалось. Хіба що поодинокі громадяни, які прикрасили своє вбрання національними символами, та окремі прапори на магазинах нагадували про сьогоднішнє свято. А так, просто, – будній день, ніби й не вихідний. Невже минулі два роки вивітрили у южноукраїнців почуття особистої гідності і за себе, і за свою державу, яка всіма силами намагається приборкати російську агресію, поєднану з сепаратистськими настроями окремих  східноукраїнських псевдокерманичів? У це важко повірити. Южноукраїнськ завжди виділявся своєю згуртованістю навколо демократичних принципів розвитку й підтримував їх.

Вчора в місті, в день Національного прапора України, відбулось урочисте підняття знамена біля міської  ради. Особливого розголосу ця подія не дістала. А про те, що наш державний стяг запутався на щоглі – скільки розмов і різних пересудів. Та сподіваємось на краще. Українці – сильна нація, здолає всі перешкоди й  прийде до справжньої НЕЗАЛЕЖНОСТІ, незважаючи на всілякі перепони недоброзичливців. Сподіваємось, що саме  це продемонструє вже традиційний парад вишиванок, який запланований на вечірню пору 24 серпня 2016 року.

Головне, щоб символи нашої Незалежності не перетворювались на показуху, а були в серці кожного южноукраїнця. Тоді нам гарантована перемога і європейське щасливе майбутнє.

 З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ  УКРАЇНИ, ШАНОВНІ ЮЖНОУКРАЇНЦІ!

 /Новый город

Show Buttons
Hide Buttons