Арбузинка створює ОТГ

Консультанти Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України надали допомогу представниками потенційної Арбузинської селищної об’єднаної громади. Відбувся всебічний аналіз юридичної та економічної документації, яка потрібна для оформлення ОТГ.

За повідомленням консультанта АМУ з юридичних питань Лідії Віштал – пророблено стан та оформлення всіх документів потенційної об’єднаної громади. За участі економіста Арбузинської селищної ради Ірини Лутченко, яка від робочої групи веде оформлення документів, зроблено підготовку інформації щодо соціального стану потенційної Арбузинської селищної територіальної громади.

«Ми повністю допомогли у підготовці паспорту, а саме, що стосується податкоспроможності громади: доходи, видатки, трансферти з державного бюджету по всіх заходах, установах і програмах, які будуть здійснюватися за рахунок бюджету об’єднаної територіальної громади», ‒ пояснює консультант з бюджетних питань Юлія Забродкіна.

Вже в цьому вигляді робоча група потенційної Арбузинської селищної ОТГ може передавати документи на експертне затвердження в Миколаївську обласну адміністрацію. Після цього буде офіційно встановлена спроможність громади та призначено перші вибори. Таким чином, Арбузинка наблизилася до оформлення об’єднаної громади.

Show Buttons
Hide Buttons