Бойовики вже не такі активні

Протягом минулої доби активність дій терористів на Донбасі знизилася у півтора-два рази. Про це на брифінгу поінформував речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Учора активність противника значно знизилася: кількість фактів порушення режиму тиші з боку бойовиків зменшилася більш, ніж у півтора-два рази”, – сказав він.

Водночас, Лисенко зауважив, що на Маріупольському напрямку бойовики здійснили кілька обстрілів позицій українських військових з мінометів та 122-мм гармат в районі с. Миколаївка ти Широкине.

За його словами, на Донецькому напрямку значно покращилася обстановка в районі аеропорту. Зокрема, він розповів, що фактів застосування важких озброєнь НЗФ на цій ділянці оборони за минулу добу не зафіксовано.

При цьому речник з питань АТО підкреслив, що епізодичні перестрілки спостерігалися на південь від Донецька, у Мар’їнському районі, та на північ, зокрема у сел. Лозове поблизу Світлодарська.

Лисенко також зазначив, що на Луганському напрямку противник вів вогонь на широкій ділянці фронту – від Попасної до міста Щастя.

Show Buttons
Hide Buttons