Депутат придбав ліжка для лікарні

Депутат Миколаївської облради від УКРОПу Валерій Колесніков зі свого депутатського фонду виділив 100 тисяч гривень для Южноукраїнської міської лікарні на придбання нових функціональних ліжок для реанімаційного відділення. Сам депутат особисто відвідав лікарню, щоб перевірити наявність та стан ліжок.

«Ліжко багатофункціональне, воно має зручні поручні та оснащене кнопками для керування необхідними електронними пристроями поблизу. Також серед додаткових деталей – спинки та бортики, що знімаються, штатив для крапельниці, складні огородження, медичний матрац, штанги для опори рук, столик тощо. Все задля найкомфортніших умов пацієнта», – розповів Валерій Колесніков.

Також укропівець обговорив із лікарями установи питання придбання нового медичного обладнання, необхідного для Южноукраїнської міської лікарні. Валерій Колесніков пообіцяв взяти до уваги побажання медиків і по можливості сприяти вирішенню цих питань.

Нагадаємо, що на Сумщині під час сесії Білопільської міськради, яка відбулася 8 листопада з ініціативи фракції УКРОПу, виділили депутатські кошти на лікування хворих, які напередодні звернулись по допомогу до укропівців.

Джерело: сайт партії «УКРОП»

Show Buttons
Hide Buttons