Діти – наш найдорожчий скарб

наша радість і наше майбутнє

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства, повідомляє офіційний сайт Арбузинської райдержадміністрації

З цієї нагоди 1 червня на стадіоні «Колос» відбулося районне свято.

З Днем захисту дітей малечу привітали заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олескандр Кушнір, заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови Арбузинської райдержадміністрації Алла Василенко, голова селищної ради Євгеній Травянко.

Також у цей день почав діяти нововстановлений спортивний комплекс WORKOUT S-50 призначений для занять спортом на відкритому повітрі. Це перший з проектів, що в найкоротші терміни реалізовано в рамках програми мікропроектів місцевого розвитку, ініційованої головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олексієм Савченком і підтриманої депутатами обласної ради. Відкритий сьогодні комплекс є універсальним, тобто одночасно на ньому можуть займатись до 20 дітей, підлітків та дорослих. Таким чином, жителі Арбузинки отримали нові сучасні турніки, шведські стінки, лави для пресу, рукоходи, бруси, гімнастичні тільця, канати для лазіння.

Крім того, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, в Арбузинці відбувся фестиваль дитячої творчості “Сузір’я талантів” – близько 30-ти юних учасників показали свої вміння та таланти у хореографії, вокалі, театральному мистецтві.

З захопленням малеча дивилася демонстрацію пожежно-рятувальної спецтехніки працівниками Арбузинськогоо районного сектора ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Всі охочі малюки спробували себе в роботі студії аквагриму. Свої здібності дітки показали з вміння малювати крейдою. Усмішка, радість, гарний настрій діток – ось результат «Кольорового літа».

Show Buttons
Hide Buttons