ДОЛУЧАЙТЕСЬ  ДО  «ПРЯМОГО ЕФІРУ»

25.06 .2019 року на офіційному сайті міста з’явилося повідомлення міськвиконкому про те, що 1 липня, о 19 годині, на телеканалі «Твій всесвіт» відбудеться «прямий ефір»  з Южноукраїнським міським головою. Який це «ефір», коли не буде прямого зв’язку зі студією, навіть не вказані контактні телефони.

Пропоную депутатам міськради і мешканцям міста переглянути телерепортаж  «прямого ефіру», де Пароконний В. К. дасть відповіді на запитання, які сформовані у виконкомі і зробіть висновок про доцільність проведення таких ефірів.

Депутати міськради! Проаналізуйте, скільки таких ефірів проведено і які бюджетні кошти витрачені на поїздки міського голови в сусіднє місто, і чому на ці кошти не обладнана студія в нашому місті.

Таке враження, що влада міста уникає прямого спілкування з громадою, а спілкується тільки дистанційно. На ці поїздки кошти знаходяться, а на те, що місто задихається від спеки і гинуть молоді дерева в парку ім .Шевченка, і що потребують поливу дерева і вулиці, то на це у влади  не вистачає коштів.

Василь Сандул.

  1. P. S. Під час минулого «ефіру» з Первомайська вдалось (після п’яти спроб!) додзвонитись до телестудії і адресувати В.К. Пароконному питання відповідальності влади про безлад на дитячому майданчику Меморіального комплексу, де  розбиті конструкції загрожують життю дітей. Пообіцяли передати наше занепокоєння, але до кінця програми питання так і не прозвучало в студії. Це свідчить про попередній запис програми з відповідями тільки на питання, що влаштовують владу. Сподіваємось, що  цього разу в В.К. Пароконного знайдеться мужність відповідати не тільки на кабінетні заготовки, а й на незручні для влади питання мешканців Южноукраїнська.
  2. Опублікуйте у вільному доступі  студійні номери телефонів ТК “Твій Всесвіт”.
Show Buttons
Hide Buttons