ДОПОМОГА ВОЇНАМ АТО

АГРОНОМІЙСЬКИЙ ВАРІАНТ

Добрі люди роблять добрі справи тихо й непублічно. Допомагають іншим і не афішують це. Але волонтерська та благодійна діяльність не можуть залишатись непоміченими. Саме про такого благодійника я хочу розповісти – про керівника ДП «ДГ «Агрономія», депутата Миколаївської обласної ради Чмиря Сергія Михайловича.

Сергій Михайлович неодноразово надавав вагому допомогу волонтерам у забезпеченні потреб воїнів АТО і ООС на Сході України. Зокрема, виділяв кошти на придбання автомобіля для фронту та запчастин для ремонту автотранспорту. Кожну нашу поїздку в зону бойових дій забезпечував дизельним пальним, продуктами харчування, обмундируванням, смаколиками, а також повсякчас підтримує  воїнів, що боронять рубежі України, допомагає їхнім сім’ям.

Війна, на жаль, не скінчилась – на Сході України все ще йдуть запеклі бої. В умовах війни на Донбасі наші розвідники працюють в тилу ворога, забезпечують наші війська найсвіжішою оперативною інформацією, рятують сотні життів. І навіщо  зайвий раз ризикувати життям, якщо можна відправити на завдання «дистанційні очі» – сучасний розвідувальний безпілотник –  квадрокоптер.

Нещодавно до мене, як до волонтера, звернулися воїни-захисники з проханням надати їм підтримку технічними засобами, а саме – придбати такі квадрокоптери.

Першим на таке прохання відгукнувся  С.М. Чмирь. Він особисто, за власні кошти, придбав таку «птаху», яку ми найближчим часом доставимо на фронт.

Зараз йде збір коштів на придбання ще кількох одиниць такого необхідного для фронту технічного засобу. Просимо всіх небайдужих долучитися до цієї необхідної справи.

Я, як волонтер, роблю тільки одну частину цієї важливої роботи. Без підтримки та участі небайдужих людей волонтерська робота не важила б нічого.

Дякую всім, хто підтримує наших хлопців і робить свій посильний внесок у перемогу.

Працюю з оптимізмом та вірою. Вірю в перемогу!

Сергій Соломон.

Фото:Николаевские Известия

Show Buttons
Hide Buttons