ФРН НАМ ДОПОМОЖЕ

Місто Снігурівка увійшла в десятку громад України по проекту стратегічного розвитку

Асоціація міст України в рамках проекту, що реалізується АМУ спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом, на конкурсних засадах вдібрала 10 територіальних громад для участі у проекті «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст».

За результатами конкурсного відбору територіальних громад малих міст, в тому числі ОТГ, для участі у проекті «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст» у переможі 10 громад-учасніків увійшло місто Снігурівка з Миколаївщини.

Також, найвищі оцінки отримали та, відповідно, стали учасниками Проекту такі ОТГ:

Любомльська міська Волинської області,

Красилівська міська Хмельницької області,

Коростишівська міська Житомирської області,

Новоселицька міська Чернівецької області,

Жашківська міська Черкаської області,

Бучанська міська Київської області,

Ічнянська міська Чернігівської області,

Тростянецька міська Сумської області,

Верхньодніпровська міська Дніпропетровської області.

Робота з реалізації Проекту розпочнеться у жовтні 2018 року після завершення конкурсного відбору кваліфікованих експертів, що спеціалізуються на розробленні стратегічних та програмних документів.

Довідково. Для участі у конкурсі  надішло 76 заявок  з 22 областей:

Волинська – 2; Дніпропетровська – 7; Донецька – 7; Житомирська – 2; Запорізька – 4; Івано-Франківська – 4; Київська – 6; Кіровоградська – 3; Луганська – 4; Львівська – 3; Миколаївська – 2; Одеська – 1; Полтавська – 1; Рівненська – 4; Сумська – 5; Тернопільська – 4; Харківська – 2; Херсонська – 4; Хмельницька – 3; Черкаська – 4; Чернівецька – 2; Чернігівська – 2.

15 заявок не відповідають умовам конкурсу і  були зняті з розгляду. 61 заявку було опрацьовано комісією, 10 з них отримали найвищі оцінки.

Олександр Дудюк, консультант з комунікації Миколаївського РВ АМУ

Show Buttons
Hide Buttons