Коли завершиться війна в Україні

Безпека Росії закінчується там, де починається безпека будь-якої іншої країни.

Таку думку висловив директор Національного інституту стратегічних досліджень та екс-секретар Ради національної безпеки і оборони України Володимир Горбулін.

– Ніхто раніше не досліджував світову гібридну війну, ми – перші. А вона своєю пропагандою перевернула інформаційний світ догори дриґом. Ця війна не має часових меж. Не зрозуміло, де починається й коли закінчується. З Росією протистояння не завершиться, доки там не зміниться влада. У ворогуючих сторін немає чітких цілей, – додає Горбулін. – Зараз можу зробити невтішний висновок: перемогти в цій війні неможливо. Можна мати лише тимчасові безпекові успіхи, – повідомив Горбулін для Gazeta.ua.

Раніше він повідомив, що у Росії є три сценарії знищення державності України. За його словами, умовні назви цих сценаріїв – «Битва», «Ультиматум» і «Деградація».

Сценарій «Битва» передбачає наступ російсько-терористичних сил з окупованого Донбасу на всіх можливих напрямках.

«Ультиматум» передбачає федералізацію і десуверенізацію України.

А за сценарієм «Деградація» Україна повинна перетворитися в «сіру зону, територію нестабільності, приреченої на поступову деградацію».

«Який з цих сценаріїв буде реалізований, ми поки не знаємо, але повинні бути готовими до будь-якого з них», – резюмував Горбулін.

Читайте більше тут: http://zik.ua

Show Buttons
Hide Buttons