КРОК ДО ОБ’ЄДНАННЯ

Представники Асоціації міст допомагають Вознесенську підготуватися до створення ОТГ

Консультанти Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України надали допомогу керівникам структурних підрозділів виконкому Вознесенської міської ради щодо об’єднання з Новогригорівською сільською радою в об’єднану територіальну громаду.

В робочій зустрічі з секретарем Вознесенської міської ради Ларисою Торжинською та спеціалістами і керівниками структурних підрозділів виконкому взяли участь виконавчий директор Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Яблоновська та фахові консультанти регіонального відділення. Розглядалися питання щодо завершення роботи по об’єднанню міста Вознесенська та Новогригорівською сільською радою.

Консультанти АМУ розповіли, що на рівні Кабміну прийняті документи щодо передачі земель сільськогосподарського призначення, які знаходяться за межами населених пунктів. Це може стати в нагоді Вознесенській об’єднаній громаді у плануванні своєї діяльності вже зараз. Тим більше, що всі процедури по об’єднанню вже пройдені і громади очікують призначення виборів вже в Вознесенську міську об’єднану територіальну громаду.

Також, консультанти  Асоціації міст України розповіли про всю ту роботу, яку проводить неурядова організація з тими громадами, що об’єдналися та які по графіку Держгеокадастру проводять роботу по отриманню у власність ОТГ земель сільськогосподарського призначення. Представники АМУ поділилися практичним посібником «Передача земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у власність об’єднаних територіальних громад». Асоціацією міст розроблено спеціальний посібник, який має допомогти органам місцевого самоврядування пройти процедури отримання цих земель у власність.

На завершення робочої зустрічі були обговорені фінансові питання, питання формування структури з урахуванням тих, хто приєдналися.

Show Buttons
Hide Buttons