КУРС – НА ВІТРОЕНЕРГІЮ

У Миколаївській області планують побудувати вітрову електростанцію

Провідний виробник енергетичного обладнання з Китаю планує здійснення інвестицій у відновлювальну енергетику в Україні.

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Наталія Бойко провела робочу зустріч із представниками компанії «TBEA International Ltd». Під час зустрічі обговорили низку питань, пов’язаних з реалізацією проекту будівництва вітрової електростанції потужністю 500 МВТ у Миколаївській області.

Наталія Бойко зазначила про важливість розвитку відновлювальної енергетики для України. Також поінформувала про те, що в Україні триває формування ринку електроенергії відповідно до нового Закону України «Про ринок електричної енергії». Серед завдань, як є першочерговими, – це розробка та прийняття вторинного законодавства, а також рефомування державних підприємств та модернізація електромереж. Водночас зазначила, що пріоритетом для України є створення умов для інвесторів. Тому Україна вітає зацікавленість компанії щодо можливостей інвестувати в енергетичний сектор нашої країни.

Представники «TBEA International Ltd» повідомили, що компанія виявила зацікавленість щодо участі у низці проектів, окреслиливши основні переваги та зазначили, що пілотний проект в Україні вже пройшов усі необхідні експертизи та отримав позитивний висновок, зокрема і щодо впливу на довкілля. Також вони наголосили на важливості будівництва об’єкта для вирішення соціальних питань, оскільки згідно з проектом, планується створення 1000 робочих місць на етапі будівництва та 100 для обслуговувння збудованої електростанції.

Варто зазначити, що компанія «TBEA International Ltd» є виробником сучасного обладнання у сфері енергетики. Наразі керівництво компанії та технічні спеціалісти проводять зустрічі з представниами державних органів та українськими партнерами, зокрема НЕК «Укренерго», ДП «Енергоринок» та ін.

Повідомлення від http://www.mk.gov.ua

Show Buttons
Hide Buttons