МИГІЯ ТУРИСТИЧНА

На Миколаївщині відкрили майданчик для кемпінгу та запустили найшвидший в країні тролей

14 липня в рамках робочого візиту голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка на Первомайщину в селі Мигія відбулось відкриття туристичного комплексу «Протичанська скеля».

Нову туристичну локацію відкривали голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, голова облради Вікторія Москаленко, голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Вовк та депутат облради Михайло Талпа, повідомляє http://www.mk.gov.ua

Цього дня стартувала перша черга кемпінгу «Протичанська скеля» та було запущено швидкісний тролей над Радоновим озером. Зазначимо, що на сьогодні цей тролей є найдовшим та найшвидшим в Україні. Його довжина  складає 457 метрів, висота 72 метри, а максимальна швидкість, яка досягається – до 104 км/год.

Відтепер туристи з усієї України зможуть милуватися озером з облаштованого оглядового майданчика, пройти місцеві туристичні маршрути та ознайомитися з історією цього краю, відпочити у наметах та взяти участь у екстремальних розвагах. А для наймолодших туристів облаштовано ігровий та спортивний майданчики.

Вже наступного року тут буде побудовано кінотеатр під відкритим небом, сцену та амфітеатр.

В свою чергу, очільник області Олексій Савченко зазначив, що облдержадміністрація підтримає та реалізує проект пішохідного мосту міст між культурно-історичними центрами Первомайського району – селами Грушівка та Мигія – для того, щоб об’єднати існуючі туристичні маршрути.

Show Buttons
Hide Buttons