Миколаїв – надійний форпост півдня

Миколаїв став надійним форпостом України на півдні попри спроби ворогів посіяти розбрат у південно-східних регіонах нашої держави. Про це Президент України Петро Порошенко заявив під час зустрічі з ветеранами Другої світової війни, учасниками антитерористичної операції та волонтерами Миколаївщини, повідомляє прес-служба Глави держави.

“Миколаїв став надійним форпостом України на півдні. Навіть не віриться, що рік тому тут ще намагалися посіяти насіння «Русской весны». Не вийшло: грунт є українським”, – сказав Порошенко.

Він додав, що для Одеси, Дніпропетровська, Херсона та Миколаєва готувалася доля так званих “ДНР” та “ЛНР”, де нині панують терор, безправ’я, насильство, тисячі загиблих і сотні тисяч біженців, розграбовані банки та зупинені підприємства, людей позбавлено зарплат і пенсій.

“Вони й зараз не полишають цих спроб. Кожного дня ми перекриваємо канали, якими з Росії намагаються експортувати тероризм в Україну”, – підкреслив Президент.

Глава держави додав, що ворог хотів протиставити українців одне одному, однак важкі випробування, навпаки, згуртували народ в сучасну українсько-європейську політичну націю, а Україна для свого захисту та оборони створює сильну та професійно підготовлену армію.

Окремо Президент відзначив героїзм та мужність офіцерів і солдат 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади, морських піхотинців, «морських котиків» з 73-го морського центру спеціальних операцій з Очакова, батальйону спеціального призначення «Миколаїв», 19-го батальйону територіальної оборони, військових льотчиків, Нацгвардії.

Порошенко вручив нагороди військовим, які проявили мужність в захисті суверенітету та територіальної цілісності України, та  волонтерам Миколаївської області, а також  відзначив нагородами ветеранів Миколаївщини, які були учасниками бойових дій під час Другої світової війни.

Show Buttons
Hide Buttons