Міськрада працюватиме зі ЗМІ по-новому

В. о. Миколаївського міського голови Тетяна Казакова доручила директору департаменту міського голови Миколаївської міської ради Юлії Литвиновій продумати створення спеціально обладнаного приміщення прес-центру в будівлі ММР, яке буде розташовано на третьому поверсі біля кабінету засідань постійних комісій ММР, повідомляє http://www.nikpravda.com.ua

Слід зазначити, що до повноважень департаменту міського голови Миколаївської міської ради входить співпраця та взаємодія з засобами масової інформації, яку здійснює відділ інформаційного забезпечення управління інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту міського голови Миколаївської міської ради.

«Враховуючи щоденну соціально важливу працю представників ЗМІ, Тетяна Казакова поставила завдання поліпшити умови ведення діяльності журналістів. Наразі опрацьовується питання щодо створення та облаштування сучасної прес-кімнати, що дозволить кореспондентам оперативно висвітлювати діяльність Миколаївської міської ради та її виконавчих органів у зручних та комфортних для них умовах. Розглядається можливість встановлення в приміщенні екрану, який буде налаштовано на пряму трансляцію пленарних засідань міської ради, засідань постійних комісій міської ради, виконавчого комітету ММР та інших нарад за участі депутатів міської ради, міського голови, заступників міського голови, запрошених представників інших гілок влади та керівників виконавчих органів ММР, також передбачається можливість проведення інтерв’ю, брифінгів, прес-конференцій та інших заходів», — підкреслила директор департаменту міського голови Миколаївської міської ради Юлія Литвинова.

На сьогодні вже розпочата робота з реалізації даного доручення виконуючої обов`язки Миколаївського міського голови-секретаря Миколаївської міської ради Тетяни Казакової.

Інформація управління апарату ММР

Show Buttons
Hide Buttons