МІСТО ГОТУЄТЬСЯ ДО СВЯТА

В Южноукраїнську відчувається святковий настрій. 

На  площі біля ПК «Енергетик» вже встановлено лісову красуню, прикрашену новорічними іграшками та гірляндами. Готуються до включення гірлянди на деревах та святкові композиції.

На «голубиній площі», що біля «Фокстроту», йдуть активні приготування до свята. Тут вперше  влаштовують новорічну ялинку, яка буде представлена синтетичним гіллям, але  від цього вона не втратить своєї привабливості і засяє яскравими ліхтариками на радість дітям і дорослим.

На майданчику біля ліцею торгують соснами, ялинами та їх гілками. Можна придбати дерево на кованій підставці. Ціна такої красуні коливається в межах 1000 грн. А звичайну сосну можна придбати в залежності від розмірів за 200 – 300 грн. На жаль, не всі дерева, що в продажу, мають персональний чіп.

Біля квіткового магазину виставлено на продаж хвойні композиції, бажаючі мати в квартирі живі деревця можуть прикрасити ними і святковий стіл.

Жваво йде торгівля й новорічними прикрасами.  Жителям міста пропонують широкий вибір різнокольорових стрічок, кульок, традиційних Дідів Морозів, Снігурочок, Сніговиків, без яких і новорічне свято – не свято. Ціни різняться в залежності від вибору товару, наприклад, тут можна обновити новорічну гірлянду до смаку за 60 чи 200 грн.

Свято наближається! У южноукраїнців ще є час, щоб звірити годинники, узгодити меню святкового столу,  келихом шампанського привітати рідних та друзів з Днем Святого Миколая, З Новим, 2019 роком!

Благополуччя всім і добра!

Show Buttons
Hide Buttons