НА РЕКЕ – НАВИГАЦИЯ

У Миколаєві урочисто відкрили

річкове сполучення Південним Бугом

Сьогодні, 6 червня, у Миколаєві відбулося урочисте відкриття річкового сполучення Південним Бугом. Подію приурочили до 80-річчя від Дня утворення Миколаївської області.

В урочистостях взяли участь голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, очільник ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський, голова обласної ради Вікторія Москаленко, голова міської ради міста Вознесенськ Віталій Луков, депутати обласної ради та жителі Миколаєва.

Очільник області відзначив, що відновлення річкових пасажирських перевезень – це визначна подія для області, оскільки протягом 25-ти років на Миколаївщині було відсутнє річкове сполучення.

«Ми ще раз дякуємо тим, хто відновлює наші річкові перевезення. Відновлює наш флот.  Я дякую Олексію Опанасовичу Вадатурському за те, що він робить для Миколаївщини та України. На вашому прикладі всі інші бачать, як необхідно працювати. Обласна державна адміністрація вважає «Нібулон» стратегічним для області інвестором і партнером», – зазначив Олексій Савченко.

Відтепер пасажирська «ракета» курсуватиме Південним Бугом за маршрутом «Вознесенськ – Ковалівка – Нова Одеса – Миколаїв».

Сьогодні пасажирами рейсу стали діти учасників АТО, які Південним Бугом дістануться з Миколаєва до Вознесенська.

Офіційний сайт облдержадміністрації

Show Buttons
Hide Buttons