На шляху до об’єднання громад

Семенівська громада обговорила пропозицію Арбузинщини щодо об’єднання

16 червня в с. Семенівка Арбузинського району відбулися громадські обговорення по питанню об’єднання територіальних громад з центром в смт.Арбузинка ініційоване Арбузинською селищною радою. У громадських обговореннях взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Палій та Семенівський сільський голова Ірина Гарасименко.
Олександр Васильович зазначив, що об’єднання територіальних громад – це лише одна зі складових всього процесу реформування системи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: «Метою реформи є забезпечення органи місцевого самоврядування всіма необхідними повноваженнями та ресурсами для можливості самостійно вирішувати питання місцевого значення – надання якісних адміністративних послуг жителям громади, утримання об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури, забезпечення благоустрою території. Результатом відповідної реформи має бути покращення життя громад», акцентував увагу присутніх голова райдержадміністрації.
В ході обговорень громада Семенівської сільської ради підтримала проведення реформи децентралізації, але однозначно не визначилася з громадою для об’єднання: підтримати пропозицію Арбузинської селищної ради чи ініціювати об’єднання з м.Южноукраїнськом.
По завершенню обговорень громадою прийнято рішення щодо більш детального опрацювання даного питання депутатським корпусом Семенівської сільської ради з наступним його розглядом на сесії сільської ради, що відбудеться 22 червня.

Show Buttons
Hide Buttons