НОВИНИ АРБУЗИНЩИНИ

За повідомленнями офіційних інтернет – ресурсів

Грамотами районної ради за активну громадянську позицію та з нагоди Міжнародного жіночого дня нагороджено О.П. Рудик – соціального працівника територіального центру, Г.С. Пилипенко – працівника центральної районної бібліотеки, О.М. Ісаєнко – секретаря центральної районної лікарні, В.А. Мартинко – діловода Арбузинської селищної ради, О.М. Тарабріну –  молодшу медичну сестру територіального центру, Н.М. Висоцьку – депутата районної ради, В.Л. Злобу –  статиста медичного КЗ «Арбузинський РЦ ПМСД», В.О. Кравченко –  багатодітну матір, Л.М. Шевченко – головного спеціаліста УСЗН, Г.В. Полянко – вчительку Арбузинської ЗОШ ім. Т.Г.Шевченка.

Присутніх на урочистих заходах вітав та вручав нагороди голова районної ради Володимир Кошетар.

Учасники художньої самодіяльності та  учні шкіл і НВК «Пролісок» підготували для запрошених цікавий концерт.

***

16 березня заступник голови районної державної адміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації А.О. Василенко провела засідання організаційного комітету з підготовки й відзначення 74-ї річниці визволення Арбузинщини від фашистських загарбників. Планом заходів до визначної дати передбачено:

– покладання квітів 21 березня, об 11.00 годині до пам’ятника та меморіалу захисникам Вітчизни;

– здійснення заходів з благоустрою пам’ятників, монументів та інших місць, пов’язаних з подіями Великої  Вітчизняної війни на території району;

– організація проведення виховних годин, бібліотечних уроків із переглядом кіно-, відеоматеріалів про День Перемоги та визволення України, урочисті зустрічі учнів з ветеранами  Другої світової війни, виставки творів мистецтва, мемуарної та історичної літератури у бібліотеках, музеях та кімнатах бойової слави закладів освіти  та інше.

***

На засіданні комісії Арбузинської райдержадміністрації з питань захисту прав дітей розглядались питання сімей, де батьки ігнорують рекомендації медичних працівників,  чим піддають загрозі життя та психологічний стан дітей, а також клопотання районного центру соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді про зняття з соціального супроводу сімей, в яких  мінімізовано складні життєві обставини.

***

Арбузинський районний військовий комісаріат повідомляє, що Військова служба правопорядку проводить заходи широкомасштабного розшуку військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини або місця служби, не з’явилися в строк без поважних причин на військову службу, чи вчинили дезертирство, а також тих, хто переховується від органів дізнання, попереднього (досудового) слідства або суду, чи засуджених, які ухиляються від виконання кримінального покарання.

Зокрема відзначалось, що відповідним законодавством передбачена можливість звільнення від кримінальної відповідальності військовослужбовців та інших осіб за вчинення злочинів визначеної категорії.

За більш детальнішою інформацією звертайтеся до Арбузинського РВК, дана інформація повинна сприяти добровільній явці громадян, які самовільно залишили військові частини або місця служби.

Show Buttons
Hide Buttons