НОВИНИ ВОЗНЕСЕНСЬКА

Загальноміська акція «День без автомобіля!»

З метою популяризації ідеї пішого та велосипедного способів пересування, використання громадського транспорту, зосередження уваги на принципах екологічного життя та свідомого ставлення до навколишнього середовища, в рамках Днів сталої енергії в місті Вознесенськ 21 жовтня 2016 року відбудеться загальноміська акція «День без автомобіля!»
Загальноміська акція “День без автомобіля!” покликана змотивувати автомобілістів хоча б на день відмовитись чи обмежити себе у використанні автомобіля, натомість, надати перевагу більш екологічним видами транспорту – велосипеду, або й зовсім пройтись пішки на роботу чи навчання.

Енергетичний аудит будівель лікарні завершено

Фундація ПАУСІ отримала остаточне узгодження технічних звітів з проведеного енергетичного аудити двох будівель лікарні в м. Вознесенськ від Команди Підтримки Демонстраційних проектів Європейського Cоюзу.
Проведення енергетичного обстеження будівель педіатрії та поліклініки дозволило зробити аналіз споживання будівлями всіх видів енергетичних ресурсів (електрична енергія, тепло, холодна та гаряча вода), виявити втрати теплової та електричної енергії у будівлях та вказати на поточні проблеми із раціональним споживанням енергії у будівлях.
Пропоновані сучасні технологічні рішення енергоефективної модернізації будівель, а також проведений фінансово-економічний аналіз, дозволять виготовити якісну проектно-кошторисну документацію для об’єктів.
Наступним кроком буде проведення конкурсу з вибору проектувальника для об’єктів впровадження Проекту – будівлі поліклініки та педіатричного відділення.

Довідково: З 1 вересня 2015 року фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 72%  в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

Запрошуємо взяти участь у велопробігу!

21 жовтня 2016 року в рамках Міських Днів Сталої Енергії в місті Вознесенськ за сприяння виконавчого комітету Вознесенської міської ради та ТОВ СП «Нібулон» відбудеться велопробіг і відкриття велосипедної доріжки Вознесенськ – ТОВ СП «Нібулон». Крім того, для учасників велопробігу відбудеться екскурсія по підприємству. Дана подія, має на меті підняти суспільне усвідомлення проблем ефективності споживання енергоресурсів, популяризації екологічно чистого виду транспорту і пропагування здорового способу життя та ознайомити з сучасними енергозберігаючими технологіями, які використовуються на підприємстві.
Збір учасників о 12:30 за адресою: місто Вознесенськ, Виконавчий комітет Вознесенської міської ради, площа Центральна, 1.

Проводяться консультації з громадою

щодо розвитку велосипедного руху в місті

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради спільно з громадською організацією «Агентство економічного розвитку» та за сприяння Асоціації «Енергоефективні міста України» з 19 по 28 жовтня 2016 року проводить консультації з громадою, щодо розвитку велосипедного руху в місті Вознесенськ.
Свою думку щодо даного питання можна буде висловити через міську газету «Новини Вознесенська: день за днем», офіційний сайт міста та соціальні мережі. На цих ресурсах буде розміщено схему велосипедного руху в місті, де кожен бажаючий матиме змогу нанести на карту міста велосипедні доріжки та відповісти на питання анкети і залишити свої коментарі.
Крім того в кожному з районів нашого міста будуть визначені спеціальні місця для організації опитування мешканців, щоб кожен мав можливість висловити свою думку, щодо розвитку велоінфраструктури в місті Вознесенську.

За повідомленнями офіційного сайту міста.

 

Show Buttons
Hide Buttons