НОВИНИ ВОЗНЕСЕНСЬКА

Скликається Велика рада!

До уваги жителів громади!

16 вересня о 16.00 скликається Велика рада! Запрошуються всі небайдужі жителі міста для обговорення найбольш гострих питань. Місце проведення міський будинок культури.

Подяка громадянам міста

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради дякує всім небайдужим громадянам нашого міста за підтримку проведення заходів на День Незалежності: Франк Л.І., Бодюл Анастасії, Оленіну Геннадію, Собко Олені, Ройнштейн Галині, Стиро Миколі, Піпії М.Н., Кушнір М.В., Серажелінському В.А., Кострикіній Г.В., Балабушко Т.М., Цеплому М.В., Бундюку В.М., Ебуталипову А.А., Онча Олені, Арташ М.О., Бортніку М.М.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

У Вознесенську відбудеться спідвей

Шановні вознесенці!

11 вересня 2016 року о 15.00 на міському мототреці відбудуться гонки зі спідвею, в яких візьмуть участь юніори, діючі спортсмени та ветерани спідвею.

При проведенні гонок, традиційно, як і під час мотоболу благодійна підтримка ГО «Віраж-Юг».

ФЗН «Спорт для всіх»

Свято для дорослих і дітей на Північному мікрорайоні

Шановні вознесенці!

2 вересня 2016 року о 18.00 годині запрошуємо дорослих і дітей відвідати традиційне сімейне свято, яке відбудеться за ініціативи депутата міської ради Балабушко Тетяни Миколаївни на Північному мікрорайоні у дитячому містечку “Казка”.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

БЛАГОДІЙНА ВИСТАВКА В МУЗЕЇ

У Вознесенському художньому музеї Є.А.Кібріка напередодні свята 25-річчя з Дня Незалежності України вперше відкрилась благодійна виставка робіт молодих художників-вознесенців Геннадія Олєніна і Анастасії Петренко. На свято були запрошені вихованці та працівники Вознесенського Центра соціально-психологічної реабілітації, працівники соціальної сфери, бібліотечної мережі, ветерани.

Виставку відкрила секретар Вознесенської міської ради Торжинська Л.М. Директор Центру соціально-психологічної реабілітації неповнолітних Бліскунова Л.В. подякувала за увагу та матеріальну допомогу у вирішенні проблем дітей, які виховуються в Центрі. Благодійна виставка організована за ініциативою художника-аматора Олєніна Генадія. На виставці представлено білше 70 робіт різних жанрів.

Запрошуємо мешканців та гостей міста відвідати виставку і зробити власний внесок в скарбницу допомоги дітям.

Директор музею Є.А.Кібрика Ованесіян В.П.

Увага! Спартакіада трудових колективів міста!

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України 10 вересня 2016 року стартує ІІІ – Спартакіада трудових колективів міста. Організаційний збір представників колективів 30 серпня 2016 року о 14.00. годині на міському стадіоні за адресою вул. Соборності, 16.

Запрошуємо всі трудові колективи прийняти участь у змаганнях.

Всі довідки за мобільним телефоном 066-156-24-81.

Директор Вознесенського міського центру ФЗН «Спорт для всіх» Ю.В.Путій

Інвестиційний проект для міста реалізовано!

27 серпня у Вознесенську на Північному масиві відбулося урочисте відкриття найбільшого в місті будівельно-господарського супермаркету «33 М²етра». З цієї нагоди зранку на його території зібралося кілька сотень вознесенців. Для них виступали хореографічний колектив «Вікторія» з с. Дорошівки та колектив Вознесенського ЦДЮТ «Вокальний спів».

На відкриття супермаркету було запрошено міського голову Віталія Лукова та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Сметану.

Віталій Луков привітав вознесенців з головними державними святами, які країна відзначила цього тижня, та такою непересічною подією в житті міста, як відкриття великого будівельно-господарського супермаркету відомої торговельної мережі «33 М²етра»:

– Це сімдесят додаткових робочих місць для нашої громади та податки до міського бюджету, –  наголосив він, зауваживши, що на початку року було оголошено конкурс на оренду земельної ділянки розміром 1,1 га (через аукціон), який виграло ТОВ «ДЕП» з м. Херсону.

Віталій Дмитрович подякував власникам супермаркету Владлену та Геннадію Гіріним за вагомий внесок в розвиток економіки міста та створення робочих місць та вручив їм Подяку від виконавчого комітету Вознесенської міської ради.

В свою чергу, зі словами вдячності на адресу міської влади виступили засновники супермаркету. Владлен Гірін зізнався, що будівництво давалось їм нелегко, було багато труднощів та спротиву на цьому шляху, але з боку керівництва міста вони отримали розуміння важливості розвитку бізнесу на теренах міста як для пересічних громадян, так і для міського бюджету. Наостанок, від адміністрації будівельно-господарського супермаркету «33 М²етра» було вручено Подяку міському голові Віталію Лукову.

Після урочистого перерізання стрічки, відвідувачі хлинули до відділів супермаркету, де на них чекала молодь та аніматори з символічними подарунками у вигляді повітряних кульок.

Супермаркет складається з великої кількості відділів, в яких можна  придбати різноманітні товари для дому: посуд, побутову хімію і техніку, меблі, господарський інвентар,  будівельні матеріали тощо. Тож на касах дуже швидко утворились перші великі черги.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

За матеріалами офіційного сайту м. Вознесенська.

Show Buttons
Hide Buttons