НОВИНИ ЮЖНОУКРАЇНСЬКА

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА

В період з 25 по 27 вересня 2019 року на території міста будуть проведені командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Южноукраїнської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи  цивільного захисту Миколаївської області (з визначенням стану готовності до вирішення завдань цивільного захисту у мирний час та в особливий період).

В ході проведення навчань буде задіяна територіальна автоматизована система централізованого оповіщення з включенням електросирен на 20 секунд.

Мешканців міста просимо зберігати спокій.

ЗАПРОШУЄ УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ

Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» продовжує відкривати факультети в Університеті третього віку. 11 та 12 вересня 2019 року навчальний рік розпочався на факультетах «Психологія» та «Основи права».

Тут студенти 60+ отримують необхідні для повноцінного існування в сучасному світі знання, відчують себе потрібними, усвідомлюють, що життя продовжується і меж пізнання не існує .

На протязі року комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування  працював над відкриттям нових факультеті.

У новому навчальному 2019 -2020 року діятимуть такі факультети: основи права; літературний та художньо-прикладного мистецтва; фізичного виховання (дві групи); психологія; медико-валеологічний; основи комп’ютерної грамотності (дві групи); образотворчого мистецтва (новий); скандинавської ходи (новий) (дві групи); української мови (новий); англійської мови (новий).

Розширюючи кількість факультетів, ми намагаємось задовольнити потреби кожного, щоб сивочолі студенти відчували себе потрібними та не залишалися на одинці зі своїми проблемами, а знаходилися в постійному живому спілкуванні з однолітками.

* * *

В міському історичному музеї розпочався шкільний сезон

Майже, щодня музей наповнюється дитячим гаміром та сміхом. Цікаві та пізнавальні екскурсії, майстер-класи, відеоподорожі, які з задоволенням дозволяють віртуально мандрувати світом та години пам’яті чекають наших відвідувачів.

Тож, двері Южноукраїнського міського історичного музею гостинно відкриті для вас! Запрошуємо!

* * *

До Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму

У другу неділю вересня у світі традиційно відзначається Міжнародний день пам’яті жертв фашизму. В Южноукраїнському міському історичному музеї з приводу цієї дати були організовані відеуроки «І досі в пам’яті ті дні…».
Міжнародний день пам’яті жертв фашизму – це день пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в роки Другої світової війни, кошмар якої ніколи не повинен повторитися.

http://www.yu.mk.ua

Show Buttons
Hide Buttons