Перша сесія Вознесенської міськради

На першій сесії міської ради депутати та міський голова прийняли присягу

19 листопада 2015 року  о 09.00 відбулася перша сесія міської ради, яка була скликанна Постановою міської виборчої комісії. Голова комісії Кіценко Олександр Сергійович  поінформував присутніх в залі (а їх було багато, чоловік 200, навіть стояли в дверях) про підсумки місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.

Потім кожен з новообраних депутатів зачитав текст присяги, підписав її та отримав посвідчення депутата Вознесенської міської ради 7 скликання. Потім до зачитання присяги голова комісії запросив міського голову Лукова Віталія Дмитровича.

Після виконання процедурних питань міський голова запропонував перелік питань, які будуть розглянуті на першій сесії.

Саме важливе питання – вибори секретаря Вознесенської міської ради. Для цього було прийнято ряд процедурних рішень: звільнено Торжинську Ларису Михайлівну з посади сектетаря міської ради у зв’язку із закінченням терміну повноважень міської ради 6 скликання, обрано секретаріат та лічильну комісію для проведення таємного голосування.

Міський голова Луков В.Д. згідно чинного законодавства та Регламенту роботи міської ради 6 скликання запропонував обрати секретарем Вознесенської міської ради 7 скликання Торжинську Л.М. За підсумками голосування ця кандидатура набрала 16 голосів “за”, 18 – “проти”.

Депутат Чорноморець І.І. від імені депутатів вніс кандидатуру Кондратєнкова Юрія Михайловича. Міський голова поставив цю кандидатуру на голосування щодо внесення до бюлетеню для таємного голосування. Ця кандидатура теж не набрала необхідної кількості голосів.

Міський голова Луков В.Д. знову вніс кандидатуру Торжинської Лариси Михайлівни. За підсумками таємного голосування  Торжинська Л.М. обрана секретарем міської ради на наступний період “за” – 18, “проти” – 16.

Депутати також затвердили перелік постійних комісій та склад робочої групи щодо підготовки нової редакції Регламенту міської ради та Положення про постійні комісії, розглянути ряд питань у “Різному”.

Міський голова повідомив, що наступна, друга сесія відбудеться 30 листопада 2015 року, про що буде видано відповідне розпорядження.

За повідомленням офіційного сайту міста

Show Buttons
Hide Buttons