Підтримка АТОвців

А на сході нашої держави йде війна. Нам небайдужа доля наших захисників, жителів Донецької, Луганської областей, які перебувають у полоні кровопролитних подій. І нашим обов’язком в тилу повинна бути підтримка і матеріальна і духовна військовим і людям, які перебувають в зоні АТО.
Наш волонтер, Сергій Миколайович Соломон, уже вкотре побував в АТО. Він добре знає маршрут, має зв’язок із воїнами, керівниками частин, в яких служать наші земляки, знає їх потреби.
Розповідаючи про свою чергову поїздку, Сергій Миколайович висловлює подяку голові райдержадміністрації Олександру Васильовичу Палію, який організував збір речей, необхідних нашим оборонцям, особисто від себе закупив і передав військовикам декілька ланцюгів, шин до бензопилки.
Окрему подяку передає волонтер від наших земляків – воїнів депутатському корпусу Благодатненської об’єднаної територіальної громади на чолі з В. А. Неграєм, працівникам Благодатненської ЗОШ, окремим громадянам с. Благодатне, які в короткий час зібрали майже 2 тонни продуктів харчування та предметів гігієни.
Не залишились осторонь і жителі Садового, лікарі і працівники центральної районної лікарні, Соціального реабілітаційного центру дітей-інвалідів, Територіального центру, колектив газети «Нове життя», пересічні громадяни – Сергій Сивобородько, Сергій Філіпішин, Павло Шутко, Анатолій Мороз, Л. Г. Слівінський та багато інших.
Надають постійну, вагому допомогу, забезпечують продуктами харчування наших атовців та місцевих жителів східних областей, де ведуться військові дії, жителі с. Воєводського та працівники СТОВ «Промінь», керівником якого є О. М. Остапенко, АП «Благодатненський птахопром» на чолі з О. О. Юрченком, жителі й працівники ПрАТ «Оберіг», головою якого є О. О. Чебан.
До акції по збору необхідних речей долучилося й дослідне господарство Агрономія, надавши допомогу в забезпеченні дизпаливом та закупили планшет для наших артилерійців.
Спасибі вам за вашу активну життєву, громадянську позицію, за вашу небайдужість, доброту та взаєморозуміння.

Інф.: офіційний сайт облдержадміністрації

Show Buttons
Hide Buttons