ПРО КАРТКУ ВОЗНЕСЕНЦЯ

У сусідньому місті Вознесенську 14 тисяч жителів отримали пільговий офіційний документ «Картка вознесенця», яка надає можливість користувачам отримувати електронні послуги та скидки. Картка містить розділи застосування: медицина, транспорт, торгівля та соціальні послуги.

«Картка вознесенця» є індивідуальною, на зворотному боці якої – прізвище, ім’я, по-батькові громадянина та штрих-код для зчитування особистої інформації, повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради.

«Картка вознесенця» в модулі «Медицина» є заміною паперової медичної картки, яка містить всю історію хвороб, групу крові, лабораторні дослідження та інші дані для більш швидкого та зручного відвідування лікарні чи поліклініки. Нині в тестовому режимі відпрацьовується запис до лікаря в системі онлайн. Про запуск цього доповнення населення буде повідомлено згодом.

Модуль «Транспорт» включає категорію осіб, які мають право на перевезення у міському транспорті на безоплатних умовах. Це особи, що мають право на безоплатний пільговий проїзд, та пенсіонери. При цьому пенсіонер-власник «Картки вознесенця» у маршрутних таксі, на яких встановлено спеціальний пристрій, сплачує за проїзд 2 гривні. Вартість проїзду для всіх інших категорій населення – 5 гривень.

Модуль «Торгівля» передбачає для  власників «Картки вознесенця» знижки у магазинах, які співпрацюють з «карткою».

Про  поширення досвіду вознесенців на теренах Южноукраїнська поки що нічого невідомо.

Show Buttons
Hide Buttons