Про найцікавіші події в 2018 році

— Що буде з Bitcoin?
Я не знаю, що з ним буде… Я навіть не знаю, можна його віднести до валюти, як фінансів або до чогось матеріального, хоча розумію, що це всього лише «інформація»… У гороскопі на 2018 рік настане сильний і багаторічний період , настане від в травні 2018 року і буде до квітня 2026 (з перервами), що впливає на фінанси, матеріальний світ, накопичення, землю, продукти, цінності. Період трансформує це, змінює, прискорює, приносить нове. За ці роки будуть як позитивні періоди, так і дуже негативні (ймовірно в кінці 2020 року початку 2021). До цього періоду я ще повернуся в цьому гороскопі. Можу лише сказати, що зміни будуть і що ринок електронних валют буде розвиватися, може бути навіть буде якась сильна фінансова криза. Перші сильні зміни настануть вже в травні 2018 року.

— Агресія і конфлікти, теракти?
Багато агресії буде влітку, але в цілому 2018 рік менш агресивніше в порівнянні з 2017. Якщо говорити про теракти на грунті релігії, то думаю, що їх буде менше. У 2018 року багато періодів сприятливих для релігії, віри, змін у духовному на краще.

— Що буде з Трампом?
Поганий період в кінці квітня-травні, може бути з травня затягнеться до вересня або просто другий поганий період буде в серпні вересні. Якщо не втратить посаду в травні, а почнуться вказівки до імпічменту, то втратить восени… У травні все стане ясніше.

— Війна з Північною Кореєю?
Дуже складно вибрати дані, які слід аналізувати для цього! Кого дивитися? Трампа і США, або Північну Корею і їх керівника? Перший помітний конфліктний період буде в кінці березня і початку квітня, другий в кінці квітня і травні. Але найсильніше конфліктні ситуації будуть влітку, правда це буде «повернення». Так що як я думаю — травень і серпень найбільш складні місяці. Цілком можливо, що в кінці весни влітку… Щось і станеться. Якщо це буде з червня по серпень, то тоді затягнеться на довгі роки. Якщо в травні або вересні, тоді буде блискавично. Про конфлікти буде детальніше потім.

— Вибори в Росії?
Може бути один тур. Правда є сильні вказівки на конфлікти в самому кінці березня і початку квітня, але вони будуть безрезультативні і безвихідні (ні до чого не приведуть). Просто може будуть агресивні мітинги або ще щось. При цьому вибори 18 числа, як раз після молодика, який досить сприятливий. Але до 18 числа буде маленький конфліктний період і в кінці березня початку квітня.

— Міжнародні відносини?
Особливих змін бути не повинно, зміцнення, стабілізація. Більше ясності. Вже не буде таких ривків з крайності в крайність як були в 2017 році.

— Економіка?
Для кожної країни цей гороскоп краще робити індивідуально. Але, в 2018 році триватиме сильний період міняє фінансові ринки, боргові зобов’язання, питання боргів, кредитів, різних виплат. До того ж почнеться ще один багаторічний період (до 2026 року, з невеликими перервами), який буде ще сильніше змінювати, реформувати, руйнувати економіки, банківські системи (нагромадження), цінності. Перші ластівки будуть в травні і влітку…

Гороскоп на 2018 рік у Марфи Бомбушкар був опублікований 29 грудня 2017 року.

http://goroskop2.com.ua

Show Buttons
Hide Buttons