Прокуратура повідомляє

До відповідальності притягнуто голову однієї із сільських рад Арбузинського району за вчинення корупційного правопорушення

За протоколом Арбузинського відділу Первомайської місцевої прокуратури судом визнано винним голову однієї із сільських рад у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч.1 ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів).
Установлено, що у серпні 2015 року сільській голова без повідомлення сесії сільської ради про наявність у нього реального конфлікту інтересів, самостійно погодив надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2 га для ведення особистого селянського господарства у власність своїй дочці.
Постановою суду його визнано винним у вчиненні зазначеного корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1700 грн.
До відповідальності притягнуто екс-керівника одного із комунальних підприємств м. Южноукраїнська за вчинення корупційного правопорушення

За протоколом Южноукраїнського відділу Первомайської місцевої прокуратури судом визнано винним екс-керівника одного із комунальних підприємств м. Южноукраїнська у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч.1 ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів).
Установлено, що у червні 2015 року своїм наказом вказаний посадовець, який виконував обов’язки керівника, прийняв на роботу до підприємства свого сина, не повідомивши свого безпосереднього керівника про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
Постановою суду його визнано винним у вчиненні зазначеного корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1700 грн.
На даний час порушення законодавства усунено – син колишнього керівника звільнений з підприємства.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області 

Show Buttons
Hide Buttons