Прокуратура вимагає

 звільнити приміщення школи м. Южноукраїнська, яке використовується не за цільовим призначенням

Апеляційний суд Миколаївської області погодився з позицією Первомайської місцевої прокуратури та скасував незаконну ухвалу суду першої інстанції про  закриття  провадження  у справі  та повернув позов для розгляду до суду першої інстанції. Зокрема, місцевою прокуратурою виявлено факт незаконної передачі управлінням освіти Южноукраїнської міської ради частини приміщення загальноосвітньої школи № 2  м.Южноукраїнська в оренду підприємцю для використання в якості косметологічного кабінету.

Згідно ст. 63 Закону України «Про освіту» об’єкти освіти і науки, що фінансуються з бюджету, а також підрозділи, технологічно пов’язані з навчальним та науковим процесом, не підлягають використанню не за призначенням.

Реагуючи на порушення, та з метою захисту інтересів держави в сфері охорони дитинства прокуратурою до суду пред’явлено позов про визнання недійсним на майбутнє договору оренди частини приміщення навчального закладу.

З часу виявлення прокуратурою вищевказаного  порушення відповідач, бажаючі уникнення судового розгляду спору, то припиняла підприємницьку діяльність, то знов її поновлювала. Указане стало причиною  прийняття судом незаконного рішення.

Так, у липні 2017 року ухвалою Южноукраїнського міського суду у справі за позовом прокурора провадження закрито з підстав порушення цивільної юрисдикції.

Не погоджуючись з цим, прокурором внесено апеляційну скаргу на зазначену ухвалу, яку і задоволено в повному обсязі.

За інформацією Первомайської місцевої прокуратури

Show Buttons
Hide Buttons