ТАМ, ДЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ АСФАЛЬТ…

У нашому місті ще чимало будівельних, комунальних чи безіменних «боргів». І що характерно: будівельні недоробки на території славного міста Южноукраїнська мають здатність лишатись на роки, як пам’ятники безгосподарності, чи набирати значущості через людські травми. Прикро, але ми вже звикаємо до цього і, згадуючи бракоробів незлим тихим словом, долаємо перешкоди, сподіваючись, що в кінці-кінців у влади «дійдуть руки» до благоустрою міста.

Більше 30 років жителі будинку по вул. Миру, 2 кожного дня ризикують життям, долаючи якихось 50-60 метрів від сусіднього будинку до свого дому автомобільною дорогою через те, що тут «зекономили» свого часу на спорудженні пішохідної доріжки.

По всьому місту, серед бетонного та асфальтного покриття, видніються результати ліквідації аварій на комунальних мережах. Розрити, зіпсувати благоустрій у комунальників виходить легко, а ось до того, щоб повернути  територію у нормальний, прохідний для людей стан, чомусь руки не доходять. В той же час говоримо про європейське обличчя нашого міста, а з елементарними проблемами справитись не сила.

Може, обираємо не тих керманичів?

Show Buttons
Hide Buttons