У Дніпрі підтримали ОСББ

На черговій сесії міської ради депутати проголосували за програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Дніпрі. Над програмою працювали депутати з різних фракцій та громадські активісти. В її основу були покладені кращі принципи подібних програм підтримки ОСББ Львова та Луцька.

«Дана програма спрямована на всі існуючі та новостворені ОСББ. Основний її принцип – співфінансування. Від 3% заявленої суми на ремонт дають люди, іншу частину фінансів – місто. Програма передбачає автоматичну чергу. Тобто серед всіх учасників, які подають свої проекти, хто дає більший відсоток фінансування, той і стає вище у черзі», – розповідає депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олександр Лигін.

За його словами, відтепер ОСББ будуть самостійно формувати перелік робіт, які вони хочуть провести, самостійно розраховуватимуться за послуги і перевірятимуть проведені роботи. Інакше кажучи, не чиновники контролюватимуть строки та якість робіт, а люди. Також програмою передбачене погашення відсотків по кредитам, якщо ОСББ бере участь у державній програмі з теплозбереження.

Show Buttons
Hide Buttons