У Вознесенську новітні технології

17 жовтня під головуванням міського голови Віталія Лукова відбулась чергова робоча нарада щодо впровадження новітніх технологій у Вознесенську та участі у конкурсах проектів та програм обласного рівня.

На початку наради очільник міста підписав Меморандум про співпрацю з ГО «Інститут бюджету та соціально-.економічних досліджень» та ГО «Social Boost», який передбачає методологічну та технічну підтримку для впровадження електронної системи «Громадський проект: бюджет участі».

Бюджет участі – інструмент прямої демократії, за допомогою якого мешканці міста залучаються до розподілу частини міського бюджету. Свої ідеї мешканці міста оформлюють у проектні пропозиції та передають на розгляд до міської ради. Після внесення коригувань виконавчими органами, узгоджень та консультацій з авторами та мешканцями проекти виносяться на голосування.Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету мiста.

Приємною новиною стало повідомлення щодо надходження останнього траншу по спільному проекту ЄС/ПРООН «Покращення якості надання медичних послуг шляхом удосконалення системи управління в медичних закладах м. Вознесенськ та запровадження системи електронної комунікації «пацієнт-лікар».

На нараді мова йшла також про «Картку вознесенця». Нині вознесенцям роздано понад 10 000 карток, розпочато друк «Карток вознесенця» для дітей шкільного віку. Наразі йде обговорення щодо охоплення ще декількох пілотних маршрутів міського транспорту, на яких буде діяти «Картка вознесенця».

Наостанок, представники відділу енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій повідомили про оголошення щорічного обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, які будуть реалізовані у 2018 році. Обсяг фінансування проектів-переможців з обласного бюджету становить 300 тис. грн., співфінансування з місцевого бюджету передбачається в обсязі не менше, як 50 % від загальної вартості проекту.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua

 

Show Buttons
Hide Buttons