Україна повільно долає кризу

Україна перебуває на етапі виходу із кризи, що була зумовлена відсутністю дієвих реформ, бойовими діями на сході країни та анексією Криму.

Про це у ході Восьмого Київського безпекового форуму у п’ятницю сказала міністр фінансів України Наталія Яресько, передає кореспондент Укрінформу.

“Погані новини ви знаєте. Але є і хороша новина: Україна виходить із кризи. Кризи, яка стала результатом неповних реформ, війни, анексії Криму. Україна повільно, але впевнено долає цей етап кризи”, – зазначила Яресько.

Для подолання всіх результатів економічного занепаду, продовжує урядовець, Україні необхідна повна стабілізація економічної ситуації та зниження боргового навантаження на бюджет.

За словами Яресько, поряд з тим, що ми витрачаємо 5% ВВП на оборону та правопорядок, 5% бюджету іде на обслуговування боргу. “Цей борг не лише тисне на економіку, а й на можливість фінансувати інші соціальні видатки: освіту, охорону здоров’я, індексувати пенсії”, – підкреслює міністр.

Також для ліквідації наслідків кризи необхідно поліпшити інвестклімат та провести фундаментальні зміни в бізнес-середовищі, наголосила міністр.

Show Buttons
Hide Buttons