УВАГА: ШАХРАЇ!

Вознесенська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області попереджає про чергову хвилю активізації діяльності авантюристів, що намагаються незаконно заволодіти коштами суб’єктів господарювання, видаючи себе за податківців.

На території міста Вознесенська  з’явилися випадки неправомірних дій, вчинених невстановленими особами від імені керівників та співробітників Вознесенської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Миколаївській області. Зокрема ці особи здійснювали дзвінки (з номеру 0930312826) на телефони приватним підприємцям, посадовим особам суб’єктів господарювання  та від імені начальника інспекції  просили надати готівкові кошти.  У випадку відмови, погрожували податковим тиском на підприємницьку діяльність.

У випадку, коли до вас зателефонували невідомі, які під виглядом та від імені керівника чи співробітника органу ДФС вимагають  кошти знайте – це шахраї. Вознесенська ОДПІ наполегливо радить громадянам бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти будь-яку інформацію.

Якщо ви, ваші рідні чи знайомі стали жертвами шахраїв, або вам стала відома будь-яка інформація про них, просимо негайно звертатися до відділу міліції міста Вознесенська.

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons