“Енергоатом” про тарифи

ЕНЕРГОАТОМ ПРОВІВ ВІДКРИТЕ ОБГОВОРЕННЯ СКОРИГОВАНОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ АЕС ТА ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ТАРИФІВ НА ВІДПУСК ЕЛЕКТРИЧНОЇ ТА ВИРОБНИЦТВО ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ АЕС, А ТАКОЖ ЗАСТОСУВАННЯ «ЗЕЛЕНОГО» ТАРИФУ ДЛЯ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГЕС НА 2017 РІК

Відкрите обговорення скоригованої інвестиційної програми АЕС та внесення змін до тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії АЕС, а також електричної енергії Олександрівської ГЕС на 2017 рік відбулось 4 серпня в центральному офісі НАЕК “Енергоатом” за участі представників місцевих органів влади міст-супутників АЕС і Київської обласної держадміністрації, спілки ветеранів атомної енергетики України, керівників та спеціалістів компанії, інших зацікавлених сторін. На селекторному зв’язку були присутні представники атомних станцій.
Міста-супутники на відкритому обговоренні представляли 1-й заступник міського голови м. Енергодар Ігор Кудря, міський голова м. Вараш Сергій Анощенко та міський голова м. Южноукраїнськ Віктор Параконний. Також до обговорення шляхом використання селекторному зв’язку долучилась секретар Нетішинської міської ради Олена Хоменко та голова селищної ради Олександрівської об’єднаної територіальної громади Микола Бензар. В обговоренні прийняв участь представник Київської ОДА Андрій Куриленко

Серед питань, розглянутих під час громадських обговорень, також було встановлення «зеленого» тарифу на виробництво електричної енергії Олександрівської ГЕС, адже за результатами перемаркування гідротурбін ОлГЕС підпадає під визначення «мала гідроелектростанція», для яких встановлюється «зелений» тариф.

В цілому всі питання, які виносились на розгляд порядку денного публічного обговорення були підтримані присутніми. За ініціативи представників міст-супутників до протоколу обговорень було внесено пропозицію забезпечити включення об’єктів соціальної сфери до скоригованої інвестиційної програми. Директор з інвестицій та перспективного розвитку НАЕК «Енергоатом» Тетяна Амосова зазначила, що фінансування соціальної сфери щорічно включається до інвестиційної програми, але Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) вважає ці питання такими, які є не на часі. В результаті цього фінансування соціальної сфери щорічно виключається з інвестпрограми.

Також представники місцевої влади запропонували обговорити ситуацію стосовно тарифів на комунальні послуги у містах-супутниках та розрахунків за них місцевих комунальних підприємств. Було вирішено це питання розглянути на окремій  нараді керівництва Компанії та мерів міст-супутників.

Окремо пропонується розглянути питання з надання пропозицій до центральних органів влади щодо розподілу коштів, які нараховуються у тарифах АЕС на компенсацію ризиків населення.

За результатами громадського та з урахуванням всіх зауважень присутніх обговорення будуть підготовлені протоколи, які будуть розміщені на офіційному сайті Компанії та передані на розгляд до НКРЕКП.

Інф.: http://www.energoatom.kiev.ua

Show Buttons
Hide Buttons