В.М. Кошетар очолив Арбузинську райраду

18 листопада відбулося засідання 1 сесії районної ради 7 скликання, на розгляд якої винесено питання: про результати голосування і підсумки виборів депутатів районної ради; обрання голови та заступника голови районної ради; створення тимчасової комісії з числа депутатів районної ради 7 скликання з підготовки та внесення на розгляд пленарного засідання районної ради Регламенту роботи Арбузинської районної ради 7 скликання, положень про постійні комісії та президію районної ради.

Головуюча на засіданні, голова районної виборчої комісії Ірина Петренко повідомила присутніх про результати виборів депутатів районної ради, що відбулися 25 жовтня поточного року.

Голосування проходило на 26 округах. З загальної кількості виборців Арбузинського району 16219 чол. у голосуванні прийняли участь 7049 чол. (43,5%). Результати: БПП «Солідарність» підтримали 1486 виборців і у районній раді отримали 6 мандатів; ПП «Наш край» – 1308 чол., 5 мандатів; ВО «Батьківщина» – 1119 чол., 4 мандати; ПП «Опозиційний блок» – 902 чол., 4 мандати; ПП «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» – 898 чол., 4 мандати; Аграрна партія України – 432 чол., 2 мандати; Радикальна Партія Олега Ляшка – 352 чол., 1 мандат. Визнано повноваження 26 депутатів районної ради 7 скликання.

Новообраних депутатів привітав депутат обласної ради Сергій Чмирь та голова районної державної адміністрації Олександр Палій, побажавши їм плідної та згуртованої роботи на благо Арбузинського району та його жителів.

Наступним етапом у роботі депутатів було обрання голови районної ради. За результатами таємного голосування, з кількістю 16 голосів, головою районної ради обрано Кошетаря Володимира Миколайовича.

Обрання заступника голови районної ради перенесено на наступне засідання ради, що відбудеться на наступному тижні.

За матеріалами офіційного сайту Арбузинського району

Show Buttons
Hide Buttons