Важкі кроки до об’єднання

Хід проведення в Арбузинському районі громадських обговорень щодо об’єднання територіальних громад

23 червня у с. Благодатне відбулися громадські обговорення щодо питання об’єднання територіальних громад з центром в смт. Арбузинка, що ініційовано Арбузинською селищною радою. У громадських обговореннях взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Палій, начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталя Сущенко та Благодатненський сільський голова Михайло Шевченко.

В ході гострих дискусій громада села не підтримала пропозицію Арбузинської селищної ради щодо об’єднання, а виявили бажання створити Благодатненську територіальну громаду.

Благодатненська сільська рада своїм рішенням від 07.07.2015 №1 ініціювала створення спроможної територіальної громади з центром в с.Благодатне, до якої увійдуть суміжні громади сільських рад: Новокрасне, Рябоконево, Новогригорівка, Воєводське, Садове, Любоіванівка. На звітну дату жодна суміжна громада не підтримала ініціативу Благодатного.

24 червня, у с. Новокрасне також відбулися громадські обговорення щодо ініціативи Арбузинської селищної ради в об’єднанні. Громада не підтримала дану ініціативу і також виявили бажання створити Новокрасненську територіальну громаду.

За результати громадських обговорень, що відбулися у с. Семенівка  16 червня цього року, громадою прийнято рішення щодо більш детального опрацювання даного питання депутатським корпусом Семенівської сільської ради з наступним його розглядом на сесії сільської ради. Відповідна сесія відбулася 22 червня, на якій депутатами прийнято рішення провести анкетування щодо питання об’єднання з Арбузинською громадою. Анкетування триватиме 30 календарних днів.

Нагадаємо, що 10 червня в с.Кавуни також відбулися громадські слухання по питанню об’єднання територіальних громад з центром в смт. Арбузинка ініційоване Арбузинською селищною радою. У громадських слуханнях взяли участь заступник голови райдержадміністрації Алла Василенко та Кавунівський сільський голова Анатолій Москаленко. По завершенню обговорення громада Кавунівської сільської ради не підтримала дану пропозицію щодо об’єднання.

За повідомленням офіційного сайту Арбузинської РДА

Show Buttons
Hide Buttons