ВНЕСИ СВІЙ РЯДОК В НОВИЙ КУРС

Мабуть більшість виборців вже познайомились  з «Новим курсом України» кандидата в Президенти Ю.В.Тимошенко. Він є спільним напрацюванням команди юристів, конституціоналістів, економістів, освітян, які є інтелектуальною елітою країни. Створення нового курсу країни стало вимушеним кроком, адже багато українців не впевнені, що той шлях, яким веде Україну Петро Порошенко є правильним. Тому, аналізуючи світовий досвід, команда Юлії Тимошенко визначила основні чотири складові змін, необхідних державі – Нова народна Конституція, Новий економічний курс, Нова стратегія миру та безпеки і Екосистема життя людини.

Підтримуючи Новий  курс свого лідера БЮТівці Арбузинщини вирішили визначити й свій головний курс районного масштабу, здійснення якого змінить на краще рівень життя в районі.

Впевненні в тому, що після обрання Ю.В. Тимошенко Президентом України, команда БЮТ буде залучена до підбору і призначення керівних органів місцевого самоврядування. Це дасть можливість створити умови, коли ні вознесенці, ні первомайці не будуть  керувати районом, а до місцевої влади будуть висунуті кращі представники Арбузинського району, які тут мешкають, знають історію, проблеми рідного краю і готові сформувати свою команду, яка здатна створити умови для планомірного розвитку населених пунктів району в інтересах всіх його жителів. Тому вже зараз прагнемо визначити головні напрямки діяльності команди БЮТ в Арбузинському районі на найближчі роки.

Повідомте  нас, які, на Вашу думку, проблеми вимагають першочергового вирішення у вашому населеному пункті.

Дякуємо за співпрацю і активну життєву позицію.

Команда БЮТ в Арбузинському районі.

Show Buttons
Hide Buttons