Євген Марчук про ситуацію на АЕС

 Схоже, скоро доведеться вводити особливий стан в «Енергоатомі» і на АЕС

Скоро може виникнути необхідність вводити особливий стан в «Енергоатомі» і на всіх атомних електростанціях України, щоб захистити їх від блокувальників.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав представник України у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі, український державний діяч Євген Марчук.

«Видно з усього, що скоро доведеться вводити особливий стан в ДП НАЕК «Енергоатом» і на всіх атомних електростанціях України (майже 50% всієї генерації електроенергії), щоб захистити їх від блокувальників. Адже всі вони працюють в більшості на російських ТВЕЛах (тепловидільні елементи, головний конструктивний елемент активної зони ядерного реактора, – ред.) і відпрацьоване ядерне пальне (набагато небезпечне, ніж свіже) також за чималі кошти відправляється на спеціальні сховища до Росії», – зазначив Марчук.

«Тобто є 100% підстави для повного блокування цих об’єктів, адже все це ніщо інше, «як цинічна торгівля з агресором». От тільки не знаю, як бути з Дніпром, який також починається недалеко від Москви, десь під Смоленськом», – додав він.

Читайте більше тут: http://zik.ua

Show Buttons
Hide Buttons