ЖІНКИ В БІЗНЕСІ

27 листопада в Миколаєві, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business, відбудеться конференція «ЖІНКИ В БІЗНЕСІ». Унікальна work & life balance подія, де успішні жінки різних професій поділяться власним досвідом підприємництва, створення бізнесу, професійного та особистого росту.

Ми об’єднаємо на одному майданчику ТОП-менеджерок, письменниць, дизайнерок, стилісток, рестораторок та бізнес-леді з різних індустрій для створення мотивуючої атмосфери нетворкінгу й народження надихаючих ідей.

Конференція присвячена різним питанням, що сприяють розвитку бізнесу та подолання труднощів, з якими стикаються «жінки в бізнесі».
    Що буде?
– Практичні поради, як зробити себе та свій бізнес кращим. Спікери конференції поділяться досвідом створення контурентоспроможних продуктів, секретами маркетингу, залучення інвестицій і масштабування бізнесу, а також розробки власного бренду.

Панельна сесія з історіями успішних жінок в бізнесі. Те, про що не говорять і чим не діляться в повсякденному житті. Те, що надихає.

Багато подарунків та велика бренд-зона.

Платформа для нетворкінгу: 100 учасниць, серед яких точно є твоя подруга або майбутня бізнес-партнер.

Спілкування, натхнення, інсайти, відкриття, холодне ігристе, солодке шоколадне, красиві фото, жива музика і нові знайомства.

А родзинкою івенту стане ексклюзивний показ етно-вбрання «Птаха».

Організатор події – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв, заснований на базі Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу за сприяння ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

Місце проведення: ресторан Daily Sport, вул. Спортивна, 2.

Час проведення: 10:00 – 17:00

*9:30 – 10:00 – реєстрація учасників та вітальна кава.

Контактна особа: Юлія Каменєва, проектний менеджер ЦІПБ м. Миколаїв

tel.: +38 (063) 325 68 05

email: bsc-mykolaiv@biz.mk.ua

Show Buttons
Hide Buttons