ЗИМА ЗАПИТАЄ

На трьох голів районних державних адміністрацій

Миколаївщини чекають дисциплінарні стягнення

За невчасну підготовку до зимового періоду, а також через відсутність наявної роботи щодо забезпечення діяльності населених пунктів району в складних погодних умовах голови Арбузинської, Врадіївської та Очаківської райдержадміністрацій отримають дисциплінарні стягнення. Про це сьогодні повідомив голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.

Як з’ясувалося під час наради, у цих районах  повністю відсутній матеріальний резерв, зокрема і паливно-мастильні матеріали.

Своєю чергою, Олексій Савченко запропонував здійснити додаткову перевірку Арбузинського, Врадіївського та Очаківського районів стосовно їхньої готовності до надзвичайних погодних умов.

Нагадаємо, що сьогодні голова ОДА оголосив про створення спеціальної окремої комісії, до складу якої увійдуть представники влади, спеціальних державних служб, а також представники громадськості.  Головне завдання комісії, за словами Савченка, полягатиме у складенні та відпрацюванні тактичного плану дій щодо забезпечення діяльності районів області під час погіршення погодних умов.

За повідомлення офіційного сайту облдержадміністрації

Show Buttons
Hide Buttons