Зустріч з прокурором

Керівник Вознесенської місцевої прокуратури зустрівся з громадою та депутатами

Однім із першочергових завдань, які прокурор Миколаївської області Тарас Дунас поставив перед керівниками місцевих прокуратур, є проведення зустрічей з представниками громадських організацій з метою обговорення наявних проблемних питань у регіоні, конструктивної взаємодії та співпраці, а також покращення роботи правоохоронних органів.
10 серпня керівником Вознесенської місцевої прокуратури Віталієм Шевченком проведено таку зустріч, участь в якій взяли представники громадських організацій та депутати Вознесенської міської і районної рад.
У ході зустрічі депутати піднімали питання щодо стану досудового розслідування кримінальних проваджень стосовно порушень бюджетного законодавства, зокрема, при виконанні будівельно-монтажних робіт по будівництву парку культури та відпочинку «Незалежність», а також робіт з реконструкції покрівлі однієї зі шкіл міста Вознесенська.
Окрім того, депутати повідомили про допущені Вознесенським міським головою порушення при декларуванні доходів, звернулися з проханням перевірити законність перебування у останнього автомобіля в безоплатній оренді.
Також їх стурбованість викликало прийняття Вознесенською міською радою рішень без попереднього обговорення та обґрунтування на сесіях.
Представники громадськості звернулись до керівника прокуратури щодо проведення перевірки законності об’єднання комунальних підприємств та діяльності окремих об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Вознесенську.
Керівником прокуратури взято на особистий контроль ненадання інвалідам АТО Доманівського району безоплатної медичної допомоги та не виділення їм земельних ділянок у встановленому законом порядку.
Активістами висловлено невдоволення бездіяльністю органів поліції на відповідних адміністративних територіях у виявленні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, а також місць незаконного продажу алкогольних напоїв. Залишається поза увагою правоохоронців і проблема понівечення кладовищ.
Віталій Шевченко відповів на запитання, вислухав пропозиції та побажання щодо шляхів вирішення наявних проблем, подякував усім за активну громадянську позицію та завірив присутніх, що вирішення питань, які є компетенцією прокуратури, будуть взяті на його особистий контроль.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Show Buttons
Hide Buttons