НПР-20,7. ЗАПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

На березі Південного Бугу, поряд з насосною підживлення  Ташлицького ставка-охолоджувача конденсаторів Южно- Української АЕС,  відновлено земляні, будівельно-монтажні роботи по спорудженню другої (більш потужної) насосної станції. Її призначення визначено, як важливий об’єкт в системі реконструкції системи технічного водопостачання охолодження енергоблоків АЕС з метою підвищення рівня виробітку електроенергії в  спекотні літні місяці.  Місцеві екологи зазначають, що забір води з Південного Бугу новою насосною вирогідно передбачається з вищого нормального підпірного рівня ніж  НПТ-1.  Можливо це  пов’язано з підвищенням рівня Олександрівського водосховища до НПР-20,7?

Минулого року відбулась своєрідна громадська експертиза намірів енергетиків підвищити рівень Олександрівського водосховища  до НПР-20,7. На сайті Міністерства екології та природних ресурсів  України, за посиланням

http://eia.menr.gov.ua/places/view/564 , розміщено переписку екологів – активістів  з фахівцями міністерства з питань правомірності реалізіції проекту завершення будівництва Ташлицької ГАЕС з підвищенням рівня Олександрівського водосховища.

 До Вашої уваги повідомлення про діяльність ВП “ЮУ АЕС” та відповіді міністерських чиновників  на запитання миколаївців.

Повідомлення про плановану діяльність

Переглянути

Зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень

Переглянути

 

 

Show Buttons
Hide Buttons