Аеродром Вознесенськ бере участь у навчаннях

В період з 22 по 27 квітня 2013 року, під час проведення навчань “Чумацький шлях”,   на аеродромі “Вознесенськ” було прийнято на забезпечення авіаційний підрозділ літаків Міг-29 . Після перебазування літаків було організовано бойове чергування з протиповітряної оборони. Для забезпечення роботи наземної пошуково – рятувальної групи прийнято на забезпечення вертоліт Мі-8.

 Особовим складом авіаційної комендатури під керівництвом командира частини А1478 підполковника Кав’юк В.В. було виконано великий обсяг робіт з підготовки аеродрому, штучної злітно-посадкової смуги, засобів наземного та радіотехнічного забезпечення польотів, розгортання світлотехнічного обладнання на аеродромі, відновлення ґрунтової злітно-посадкової смуги. Також зусилля були зосереджені на обладнанні місць для розміщення і харчування прибувшого особового складу. З метою нарощування радіотехнічного забезпечення на аеродромі на навчаннях було розгорнуто радіотехнічні засоби забезпечення польотів зворотнього напрямку зльоту та посадки літаків. Додатково розгорнуто хибну позицію авіаційної ескадрильї на аеродромі в складі 10 макетів літаків.

Під час проведення навчань особовий склад комендатури забезпечував бойове чергування авіаційного підрозділу на аеродромі, в ході якого періодично відпрацьовувались питання з забезпечення літаків у різних ступенях готовності до вильотів. Винищувачі піднімались у повітря по виконанню завдань щодо перехоплення та знищення умовних літаків розвідників та  порушників. Всі завдання з перехоплення літаків виконано, навчальні цілі умовно знищені. З метою контролю проведення навчань, забезпечено посадку літака Ан-26 та переліт на вертольоті Мі-8, групи офіцерів на чолі з Начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України, під час якого проведено огляд чергових сил на аеродромі Вознесенськ.

Одним із елементів ДДКШН є виконання завдань матеріально-технічного забезпечення практичних дій з’єднань та військових частин Повітряних Сил. До участі у навчанні залучався особовий склад військової частини А1478 та багатьох інших частин і підрозділів Повітряних Сил.

Особовий склад авіаційної комендатури поставлені завдання виконував на належному рівні та показав, що він здатний виконати завдання за призначенням. Проведені навчання послужили відновленню навичок та удосконаленню майстерності особового складу по забезпеченню польотів.

 А.Ю. Тимофеев, т.в.о. заступника командира з виховної роботи, капітан.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons