До уваги рибалок

Олександрівське водосховище використовуватиметься

для штучного вирощування водних біоресурсів

Управління охорони, використання та відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Миколаївській області інформує, що з метою розвитку рибної галузі області, Олександрівське водосховище, яке було утворено на р. Південний Буг та частково знаходиться в адміністративних межах Арбузинського району, планується використовувати для штучного вирощування водних біоресурсів, шляхом створення на його базі спеціального товарного рибного господарства, через розробку та погодження, у встановленому законом порядку, «Режиму рибогосподарської експлуатації частини Олександрівського водосховища».

Штучне розведення, вирощування водних біоресурсів, їх використання у спеціальному товарному рибному господарстві здійснюється з метою підвищення рибопродуктивності водних об’єктів (їх ділянок) шляхом спрямованого формування видового складу (відтворення риб та інших водних біоресурсів) та запасів водних біоресурсів без скидання води з цих об’єктів, з метою їх промислового вилову.

Зазначимо, що «Режимом рибогосподарської експлуатації частини Олександрівського водосховища» буде передбачено здійснення любительського рибальства на засадах загального використання водних біоресурсів, з обов’язковим дотриманням наступних вимог «Правил любительського і спортивного рибальства», затверджених Наказом Державного комітету рибного господарства України №19 від 15.02.1999 року, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 28.04.1999 року:

  1. Любительський лов здійснюється безкоштовно. Дозволяється з берега або з човна, крім ділянок водойми на яких буде здійснюватись промислове рибальство, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку, та спінінгом.
  2. Дозволяється одній особі вилов за одну добу перебування на водоймі риби – 3 кг., раків – 30 шт.
  3. Забороняється лов риби і водних безхребетних, менших за наведені розміри: білий амур – 45 см., карась сріблястий – 15 см., короп – 25 см., лящ – 30 см., сазан – 32 см., сом – 60 см., судак – 38 см., тараня – 18 см., товстолоб – 40 см., щука – 32 см., рак – 10 см.
Show Buttons
Hide Buttons