Допомога фронту

У ремонтних боксах автотранспортного господарства  Южно-Української АЕС вже близько трьох місяців кипить робота. Добровольці, а це – працівники  підприємства та інших підрозділів атомної станції, військовослужбовці військової частини, службовці пожежних частин,  мешканці міста, взялися за складну і відповідальну задачу – ремонт важкої військової техніки для українських військових, які відстоюють територіальну цілісність країни на Сході.

Сьогодні у ремонтних боксах ремонтується 8 бронетранспортерів , 5 з яких будуть направлені десантникам  79-ї окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, 3 – бійцям Національної гвардії України.

Три машини вже готові на 98%, дві – на 65%, одна – на 50% і дві знаходяться у розібраному стані. Петро Форостяний, начальник АТГ ВП ЮУАЕС, що  давно здійснює допомогу українському війську, наголошує, що «уся важка техніка на момент, коли вона поступає до ремонтників, потребує капітального ремонту з повною або частковою заміною запчастин та механізмів, а також зовнішнього фарбування».

Ремонт такої техніки для автомобілістів не зовсім звичний,  але сьогодні процес уже йде значно швидше. Спеціалісти організували процес таким чином, що одночасно ремонтується кілька машин. Найскладніше – добути запчастини.

Разом з ремонтом важкої бронетехніки,  не забувають про бійців. Для потреб військових вже виготовлено 11 «буржуйок»,  які будуть передані воїнам 79-ї аеромобільної бригади.

Значною мірою допомагає НАЕК «Енергоатом» – тільки за два останніх місяці надійшло майже 450 тисяч гривень від працівників всіх відокремлених підрозділів компанії.

За повідомленнями офіційного сайту облдержадміністрації.

Show Buttons
Hide Buttons