Фірма росіян отримає 16 млн. на ремонт ГАЕС

ВП «Южно-Українська АЕС» 20 січня за результатами тендеру уклав угоду з ПАТ «Дніпро-СГЕМ» про реконструкцію гідроагрегату №1 Ташлицької ГАЕС за 15,93 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», повідомляє. http://nashigroshi.org. Протягом 2016 року замінять втулки лопаток направляючого апарату першого гідроагрегату Ташлицької ГАЕС.
Єдиним конкурентом було ТОВ «Южтеплоенергомонтаж».
Співвласниками «Дніпро-Спецгідроелектромонтаж» є російське ВАТ «ОТЧПТ «Спецгідромонтаж» (34%), Сергій Поливаний (17%) з Чернівецької області і Юрій Ковальов (18%) з Миколаївської області.
До квітня 2014 року членом правління «Дніпро-Спецгідроелектромонтаж» був Геннадій Ступаков – екс-депутат Чернівецької облради, який раніше представляв Партію регіонів. Нині він є членом виконкому Новодністровської міськради у Чернівецькій обл.
За даними ЄДР, 66,37 % акцій «ОТЧПТ «Спецгідромонтаж» має російське ТОВ «Енергострой», ліквідоване в лютому 2015 року.
Від 2009 року «Дніпро-СГЕМ» виграв тендерів на 156,13 млн грн., з яких 114,61 млн грн. – у ПАТ «Турбоатом» та 22,97 млн грн – в Южно-Української АЕС.
Засновником фірми-конкурента «Южтеплоенергомонтаж» є Микола Селезень, керує нею Олександр Костенко. Селезень також є директором ДП Костянтинівське монтажне управління ПАТ «Теплоенергомонтаж».

Show Buttons
Hide Buttons