І пуск, і останов блока №3 ЮУ АЕС

13 квітня 2015 року о 21год. 03хв. після проведення ремонту та високовольтних випробувань системи збудження генератора третій енергоблок Южно-Української АЕС було підключено до енергосистеми. О 4 год. 30хв. 14 квітня при підвищенні потужності енергоблоку до 400 МВт було виявлено дефект на обладнанні турбінного відділення енергоблоку №3 – відхилення у роботі регулюючого клапана подання пари до сепаратора-пароперегрівача. У 5 год. 36 хв. енергоблок №3 Южно-Української АЕС відключено від енергомережі для проведення поточного ремонту. При перехідних процесах на енергоблоці №3 порушень умов та меж безпечної експлуатації не було.

Обладнання першого та другого енергоблоків АЕС працює без зауважень у заданому режимі.

Радіаційній фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС знаходиться на рівні природних фонових значень, які були заміряні до пуску атомної станції, та на 14 квітня складає 11 мкР/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин в навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном – автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет – сайті.

Відділ роботи з громадськістю і ЗМІ ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons