Круглий стіл по проекту -20,7

Южно-Український енергокомплекс запрошує на круглий стіл

Шановні мешканці Миколаївщини!

З метою реалізації прав громадян та їх об’єднань на участь у розгляді питань, пов’язаних з прийняттям рішень, які можуть впливати на стан довкілля, виходячи з принципів відкритості та доступності інформації щодо своєї діяльності, ВП «Южно-Українська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» (ВП ЮУАЕС) розпочато процес громадського обговорення матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище підняття рівня Олександрівського водосховища до проектної позначки 20,7 м.

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб на екскурсію об’єктами гідрокомплексу та круглий стіл за участі  спеціалістів ВП ЮУАЕС, який заплановано на 13 лютого 2017 року. Ви матимете можливість отримати відповіді на запитання, що вас хвилюють, з перших вуст. ВП ЮУАЕС організує доставку учасників круглого столу з Миколаєва та у зворотному напрямку власним транспортом. Відправка  о 8.00 13 лютого 2017 року від будівлі Миколаївської облдержадміністрації за адресою:  Адміральська, 22.

Про бажання взяти участь у заході просимо повідомити заздалегідь за телефоном Інформаційного центру АЕС (05136) 56-444. Контактна особа – начальник управління інформації та громадських зв’язків – прес-секретар генерального директора ВП ЮУАЕС Олександр Пелюх.

Документи  громадського обговорення, а також детальну інформацію про порядок і терміни його проведення розміщено на електронному сайті Южно-Українського енергокомплексу за посиланням  http://www.sunpp.mk.ua/uk/TPSP_completion/mark27_ua .

Show Buttons
Hide Buttons